CARIERE

Ne mărim echipa pentru că ne dorim ca seniorii noştri să fie cel mai bine îngrijiţi de adevăraţi profesionişti şi pentru ca sănătatea şi confortul lor sunt cele mai importante pentru noi.

Posturi vacante:

Responsabilități:

  • administrarea tratamentului și a recomandărilor terapeutice, conform indicațiilor medicului;
  • recoltare de analize, monitorizarea parametrilor fiziologici;
  • organizarea medicamentelor si pregatirea lor conform schemelor de tratament;
  • planificarea, desfășurarea și documentarea activităților de îngrijire;
  • menținerea relației cu rudele, medicii și terapeuții persoanei aflată în îngrijire.

Cerințe:

  • calificare profesională ca asistent (ă) medical(ă) si aviz de libera practica;
  • experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • dorința de a lucra independent și responsabil;
  • confidentialitate si etica profesionala;
  • persoană motivată, implicată, cu spirit de echipă si capacitate in aplanarea conflictelor.

Oferta noastră:

  • ofertă financiară atractivă, bazată pe experienta si performanta;
  • masa si cazare pentru perioada de izolare;
  • un loc de muncă interesant, oportunitatea de a lucra cu o echipa de profesionisti intr-un centru care este lider pe piata in domeniu;
  • posibilitate de perfecționare și continuare a instruirii.

  • ingrijirea zilnica a rezidentilor (schimbat, bai, toaleta zilnica, etc.);
  • servitul mesei si hidratarea pacientilor;
  • mobilizarea pasiva;
  • igienizarea spatiilor in care acestia se afla, impreuna cu ingrijitorul centrului;
  • colectarea si transportul lenjeriei si a rufelor murdare.

Cerințe:

  • pentru noi este importantă experienţa în activitatea cu persoanele varstnice pentru a le putea oferi asistenţă de cea mai buna calitate;
  • calificare profesionala ca infirmier;
  • atentie la detalii;
  • persoana responsabila, organizata, blanda si empatica.

  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru plăcut, conditii hoteliere de cazare;
  • echipă prietenoasă;

    Nume și Prenume*
    Adresa e-mail*
    Phone number*
    Job-ul dorit*

    Mesaj*
    Scrisoare de intenție
    CV*

    Accept termenii și politica de confidențialitate AsertivO

    Acest site este protejat de Google reCAPTCHA. Politică confidențialitate, Termeni și condiții se aplică.

    × Cu ce va putem ajuta?
    senior-center-logo CONTACT VEZI PE HARTĂ 031.9912